Dziś nie będę się specjalnie rozpisywał, mam dla Was film. Wczoraj wpadłem na pomysł zebrania tylu self fotek, ile tylko się uda… No i się udało.

Nie wiem sam, czy komuś jeszcze chciało się łączyć to wszystko w jedną całość. Szukania kilka godzin, pracy kilka godzin, a filmu zaledwie ponad minuta. Po takim czasie dochodzę do wniosku, że warto robić self! Dla takiego efektu warto słuchać nawet te wszystkie komentarze: „Idiota”, „odłóż już ten telefon”, „Narcyz” itd.

W obecnych czasach moda na self fotki jest już bardzo duża, robią ją celebryci, blogerzy, sportowcy.  Ja nieświadomie robiłem sobie te  pierwsze, nie przypuszczając, że kiedyś to komuś pokażę :)

Patrzcie, dzielcie się i zostawcie komentarz pod postem.
Dla Was to tylko chwila, dla mnie to całe życie :)

PODZIEL SIĘ
Nazywam się Bartek Pussak i dla mojej córki jestem bardzo fajnym tatą. Wciąż czekam, aż sama wyzna mi miłość, bo na razie nie daje mi spać i czasami zmusza mnie do tańca. Ojcostwo odmieniło moje dotychczasowe życie i nadało mu zupełnie nowy kierunek. Jestem również fajnym mężem, zapalonym graczem, piosenkarzem (ale tylko gdy jadę samochodem), fotografem, vlogerem i dużo się uśmiecham.