Pewnie twierdzisz, że masz za mało czas, większość czynności trzeba odłożyć na później? Praca, dziecko, szkoła, codzienna rutyna wzorcowego Polaka. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, wystarczy minuta, by świat o Tobie usłyszał!

Wczoraj szykując się do pracy w głowie pojawiła się taka myśl:

„Dlaczego ciągle musisz się spieszyć? Czy nie łatwiej zrobić coś odrobinie wcześniej, taki jakiś  rozlazły się robisz.”

Wiesz, że w 5 min zdążyłem, spakować się do pracy, pościelić łóżko ogarnąć kuchnie, wyjść z domu i jeszcze byłem na przystanku przed tramwajem! Nie wierzyłem, normalnie sam czułem wewnętrzną dumę i podniecenie. Wtedy wpadłem na pomysł, by przeanalizować ile czasu potrzebujemy, bo dokonać czegoś wielkiego. Odpowiedź jest prosta, WYSTARCZY JEDNA MINUTA!

Hit świata muzyki
Znasz belgijskiego wykonawcę Stromae i jego przebój „Alors On Dance„? Założę się, że tak. Czy wiesz, że ten przebój powstał w minutę? Niewiarygodne co, to patrz:

Też byłem w szoku, dzięki zwykłemu przypadkowi i jednej minucie pracy, cały świat tańczył w rytmach „Alors on dance”. Do dziś słysząc w głośniku ten przebój tupie nogą i nucę pod nosem słowa.

Dwa filmy w minutę?
Są produkcje, które kradną nam życie, a może zamiast męczyć nas tak długimi produkcjami, robić minutowe filmy? Wyobraź sobie taką sytuacje:

-Hej! Idziemy do kina?
-Spoko tylko dziś maksymalnie 90 filmów, bo mam dużo pracy.
– Szkoda, to może jutro? Wiesz chciałem dziś zobaczyć 120, promocje w kinie mają!

Absurdalne wiem, ale to by było ale przeżycie. tytuły i obsada filmów, straciła by znaczenie :)

Na koniec jeszcze mały slajd znaleziony w sieci:

Co dzieje się w minutę Bartosz Pussak Cały Ja
Co dzieje się w minutę?

Szokujące jak szybko może się wszystko zmienić w naszym życiu. Jak ktoś mówi, że nasz sukces nie jest kwestią jednej chwili, przypadku, lub jednego spotkania niech zamilczy na wieki!

 

PODZIEL SIĘ
Nazywam się Bartek Pussak i dla mojej córki jestem bardzo fajnym tatą. Wciąż czekam, aż sama wyzna mi miłość, bo na razie nie daje mi spać i czasami zmusza mnie do tańca. Ojcostwo odmieniło moje dotychczasowe życie i nadało mu zupełnie nowy kierunek. Jestem również fajnym mężem, zapalonym graczem, piosenkarzem (ale tylko gdy jadę samochodem), fotografem, vlogerem i dużo się uśmiecham.
  • Piotr

    :) Stromae nie jest z Francji tylko z Belgii :)