Osoby, które czasami tu zaglądają mogą zobaczyć jak wiele się dziś zmieniło. Rozpoczynam nowy etap w życiu tego bloga, nadając mu czystości i czytelności.

Witajcie dziś o 00:00 wszedł w życie nowy wygląd mojego blogu. Nie sądziłem, że praca nad szablonem pochłania tyle czasu, nawarstwia tyle problemów i sprawia tyle radości. Najgorszym było dobrze wszystko rozplanować, gdzie mają znajdować się menu, co w nich ma być, gdzie jaki baner i jakie ustawienie strony głównej spełni swoją rolę.

Ciągle w głowie mam jakieś nowe pomysły, więc będę je stopniowo wprowadzał. Ten zabieg był konieczny, stary szablon strasznie ograniczał dostęp do treści teraz łatwiej zobaczyć o czym autor pisze i jakie archiwa są dostępne. Dodatkowo wszystko jest bardziej przejrzyste i czytelne. Teraz mogę spokojnie planować, ale przede wszystkim pisać!

Taki prezent na dzień dziecka sobie dziś wymyśliłem.

Zaczynam nowy etap Cały Ja!

 

PODZIEL SIĘ
Nazywam się Bartek Pussak i dla mojej córki jestem bardzo fajnym tatą. Wciąż czekam, aż sama wyzna mi miłość, bo na razie nie daje mi spać i czasami zmusza mnie do tańca. Ojcostwo odmieniło moje dotychczasowe życie i nadało mu zupełnie nowy kierunek. Jestem również fajnym mężem, zapalonym graczem, piosenkarzem (ale tylko gdy jadę samochodem), fotografem, vlogerem i dużo się uśmiecham.