Pierwsze "Hej!" i kilka słów o blogu

Skoro tu trafiłeś to wypada się przywitać i opowiedzieć o blogu Cały Ja!
Zatem „Hej!”. Moją wizją było stworzenie miejsca gdzie będę się dobrze czuł i tym samym będę zapraszał tu innych by poczuli się jeszcze lepiej niż ja. Liczę, że odnajdziesz tutaj coś dla siebie i podzielisz się ze mną swoimi odczuciami.
Ostatnio robię sporo sesji fotograficznych do których również cię zachęcam! Moje zdjęcia odnajdziesz w sekcji „Sesje Zdjęciowe”. Fotografia to moja ogromna pasja, a znajomi mówią, że mam do tego talent!

Kim jestem?

Nazywam się Bartek Pussak i jestem bardzo szczęśliwym tatą. Mam kochającą córkę Amelię, która już mówi, że mnie kocha. Ojcostwo odmieniło moje dotychczasowe życie i nadało mu zupełnie nowy bieg. Jestem również fajnym mężem dla Natalii, zapalonym graczem PS4, piosenkarzem (ale tylko gdy jadę samochodem), fotografem, vlogerem i dużo się uśmiecham.

Co znajdziesz na blogu?

Calyja.pl to blog pisany od 2012 roku. Życie jest bardzo przewrotne i tak samo przewrotny był ten blog. Przeczytasz tu wpisy poświęcone takim zganieniom jak ojcostwo, lifestyle, fotografia czy sport. Staram się pisać na tematy, które mocno mnie dotyczą i potrafię się w nich odnaleźć.  Lubię czytać książki, dlatego czasami coś polecam. Bywają dni kiedy piszę o przemyśleniach, pomysłach i planach na przyszłość, ostatnio dużo nagrywam na YouTuba bo nie tylko pisaniem człowiek żyje.

 

 

O blogu - kim jestem