Chyba od zawsze była we mnie, taka myśl, by mieć swoje miejsce w internetach. Taki mały skrawek cybernetycznej otchłani, gdzie  daleko od komercyjnej cenzury,  będę w stanie w pełni się zmieścić. Oto jestem, oto Cały Ja.

Sam długo nie wiedziałem czy kiedykolwiek uda mi się znaleźć takie miejsce. Błądząc po miejscach, gdzie nie znajdowałem niczego. Odnajdując coś co nie było dla mnie.  Próbując ponad wszystko znaleźć siłę i wytrwałość –  znalazłem!

Obecnie staram się wszystkie moje dotychczasowe wpisy z różnych starych blogów, zebrać w to miejsce. Myślę, że z czasem pojawi się tu moje całe archiwum. Najbardziej szkoda mi tych Waszych komentarzy i naszych rozmów, ale mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej.

Obecnie pracuję nad galeriami i ostatnimi szlifami ustawień. Czekam też na Wasze sugestie

Pozostaje powiedzieć jedno – Witajcie.

PODZIEL SIĘ
Nazywam się Bartek Pussak i dla mojej córki jestem bardzo fajnym tatą. Wciąż czekam, aż sama wyzna mi miłość, bo na razie nie daje mi spać i czasami zmusza mnie do tańca. Ojcostwo odmieniło moje dotychczasowe życie i nadało mu zupełnie nowy kierunek. Jestem również fajnym mężem, zapalonym graczem, piosenkarzem (ale tylko gdy jadę samochodem), fotografem, vlogerem i dużo się uśmiecham.