Zalewa mnie krew, gdy czuje się gorszy od innych. Lubię się wyróżniać, lubię łamać stereotypy. Chciałbym mieć więcej odwagi niż rozumu, bo rozum mnie tylko ogranicza. Chciałby popatrzeć za siebie i widzieć tylko to co będzie, za minutę, przede mną. Ostatnio słyszę, że można być „Stylowym Misiem”, niech tak się stanie.

W pogoni za modą.
Czasami śledzę blogi modowe, rzadko które jednak pokazują modę męską. Czy wynika to z faktu, że takie miejsca w większości przypadków prowadzone są przez kobiety? Czy może moda męska jest tak bardzo niszowa, że nie warto jej w ogóle pokazywać?

Ciężko znaleźć męskie trendy w sieci. Pozostaje kilka markowych stron z ciuchami, które od pewnego czasu oferują nam Lookbook, gdzie możemy zobaczyć panujące trendy w modzie męskiej i damskiej. Może po prostu nie potrafię dobrze szukać? Nie chodzi mi o stroje eleganckie, wyjściowe, takich stron jest sporo. Szukam bardziej luźnych zestawów ciuchów, takich na teraz albo pokazujące co w najbliższym czasie będzie modne.

Polacy ubierają się dobrze?
Widząc wiele osób na ulicach Poznania, muszę stwierdzić, że zaczyna się tu mocno poprawiać. Stylizacji i „czucie mody” w naszym mieście wchodzi na wyższy poziom. Coraz więcej ludzi dba o swój indywidualizm i nie boją się wyrażać tego na ulicy, w kawiarni, czy imprezie. Ja często poszukując czegoś nowego, szukam po internetach i modnych czasopismach.  Mało tego… Nie jestem jakimś znawcą, ale fajny ubiór to jeszcze lepsze samopoczucie i droga do wewnętrznego, osobistego sukcesu. Lubię nietypowe ubrania, choć takie z reguły są najdroższa i najciężej dostępne.

Jeżeli macie jakieś fajne blogi modowe, męskie zostawcie namiar. Uratujecie mnie na drodze do bycia „Stylowym Misiem” :)

PODZIEL SIĘ
Nazywam się Bartek Pussak i dla mojej córki jestem bardzo fajnym tatą. Wciąż czekam, aż sama wyzna mi miłość, bo na razie nie daje mi spać i czasami zmusza mnie do tańca. Ojcostwo odmieniło moje dotychczasowe życie i nadało mu zupełnie nowy kierunek. Jestem również fajnym mężem, zapalonym graczem, piosenkarzem (ale tylko gdy jadę samochodem), fotografem, vlogerem i dużo się uśmiecham.
  • Kasia Nowak

    Jeżeli chcesz się wyróżniać to po co szukasz jak inni wyglądają? teraz jest moda na osobistą krawcową – jesteś bardzo do tyłu w te klocki :) teraz nie jest w modzie „metka”, wręcz przeciwnie, jej brak czyni z Ciebie „kogoś”. Ten trend co prawda widzę po koleżankach ale możesz być prekursorem w męskim świecie. Gwarantuję indywidualność :) Powodzenia!

    • Postaram się trzymać rady :) Tylko czy chcę być Hipsterem?