Czas na czwartą odsłonę mojego fotograficznego Projektu x14. Mija miesiąc od jego rozpoczęcia, zrobiłem ponad 100 zdjęć, tego co mnie spotykało w życiu codziennym. Wiele zdjęć trafiło do archiwum by nabrać odpowiedniej mocy i formy.

Ten tydzień był niezwykle zabiegany, ciężko było się skupiać na czymś więcej niż praca. Moje myśli pochłania nadchodzący Półmaraton, to już tylko 6 dni… Zmęczenie daje się ostatnio we znaki, żaden wypoczynek nie regeneruje sił.

Teraz zapraszam Was na tą małą fotograficzną ucztę i zachęcam do zostawienia śladu po sobie w postaci komentarza lub oddania lajka, gdy docenicie którąś z fotografii.

Tydzień pierwszy #1
Tydzień pierwszy #2
Tydzień pierwszy #3

Czytaj również:
Projekt x14 – Fotografia jaką kocham

PODZIEL SIĘ
Nazywam się Bartek Pussak i dla mojej córki jestem bardzo fajnym tatą. Wciąż czekam, aż sama wyzna mi miłość, bo na razie nie daje mi spać i czasami zmusza mnie do tańca. Ojcostwo odmieniło moje dotychczasowe życie i nadało mu zupełnie nowy kierunek. Jestem również fajnym mężem, zapalonym graczem, piosenkarzem (ale tylko gdy jadę samochodem), fotografem, vlogerem i dużo się uśmiecham.