Przyjaźń – jak duże ma dla Was znaczenie? Czy według Was trudno znaleźć sobie przyjaciela, który stanie za nami w każdej trudnej chwili?

Trudno powiedzieć ilu z nas miało w swoim życiu przyjaciela „na niby”, ale założę się, że każdy jeden. Jednak zawsze gdzieś się to równoważy i na końcu równania pojawia się zawsze wynik dodatni.

Widzicie jest taka Asia jest taka Ania jest taki Łukasz Zosia, Marta i Kasia, którzy są zawsze obok. Wspierają i razem bawimy się ile wejdzie. Jest jednak też taki koleś co mnie tak Wk…. :D No cóż o nim to może kiedyś!

Teraz słucham Blink182 siedząc w kuchnio-pokoju i szykuje się do pracy. Pogoda piękna, wieczorem melanż urodzinowy, a jutro kacowy poranek. Tak właśnie zacznę te weekend :)

Uśmiechaj się!

Sprawdźcie też mój remix Pezeta z Małolatem!

PODZIEL SIĘ
Nazywam się Bartek Pussak i dla mojej córki jestem bardzo fajnym tatą. Wciąż czekam, aż sama wyzna mi miłość, bo na razie nie daje mi spać i czasami zmusza mnie do tańca. Ojcostwo odmieniło moje dotychczasowe życie i nadało mu zupełnie nowy kierunek. Jestem również fajnym mężem, zapalonym graczem, piosenkarzem (ale tylko gdy jadę samochodem), fotografem, vlogerem i dużo się uśmiecham.