Czas się ruszyć , odkrywać to czego jeszcze nie udało się zobaczyć,  zobaczyć niewidoczne dla wyobraźni i poznawać nowe aspekty kultury. Przede wszystkim jednak, spotkać się z przyjaciółmi. Jutro ruszam w 10 dniową podróż po południowej Polsce.

To będzie bardzo intensywny czas, godziny spędzone w autokarze, pociągu i samochodzie. Po prostu ponad 1200 km niewygody. W trakcie tych wszystkich edukacyjno-rozrywkowych dni, będzie też czas na trening. Już kilka tygodni dzieli mnie od startu w Poznańskim Półmaratonie, a to sprawia, że coraz więcej stresu się wytwarza. I moje myśli nastawiają się w jednym kierunku –  6 kwietnia – Start – Meta. Na pewno wpływa to bardzo motywująco na mój stan ducha :)

Fotografio, witaj znowu!

Ciesze się, że udało mi się zmobilizować i wrócić do fotografii, zawsze sprawiała mi ona ogromną radość. Teraz z Projektem x14, będę mógł dzielić się z wami moim małym i dziwnym światem. Mam już kilka zdjęć, kandydujących do miana fotografii tego tygodnia. Jedną się już z Wami podzieliłem na Instagramie. To jest chyba to czego mi tak bardzo brakowało :)

Pierwsze zdjęcie z cyklu x14.
Pierwsze zdjęcie z cyklu x14. Źródło: http://instagram.com/bartoszpussak

 

Ps. Fotografię tej urokliwej kobiety nad tekstem, uwieczniłem 2 dni temu i było to pierwsze zdjęcie z mojego starego Nikona. Ania, bo takie jej imię, pracuje ze mną i z racji bliskości zamieszkania, towarzyszy mi w drodze do pracy. Dlatego zdjęcia jej tak często, będą pojawiały się w mojej galerii, zresztą skoro lubi fotki, to dlaczego ich nie robić ? :)

No cóż, troszeczkę się rozpisałem. Teraz w drogę Ostrowie witaj!

PODZIEL SIĘ
Nazywam się Bartek Pussak i dla mojej córki jestem bardzo fajnym tatą. Wciąż czekam, aż sama wyzna mi miłość, bo na razie nie daje mi spać i czasami zmusza mnie do tańca. Ojcostwo odmieniło moje dotychczasowe życie i nadało mu zupełnie nowy kierunek. Jestem również fajnym mężem, zapalonym graczem, piosenkarzem (ale tylko gdy jadę samochodem), fotografem, vlogerem i dużo się uśmiecham.
  • Matt

    dębicka wioska już czeka :) rekonesans tras do biegania też już zrobiłem :D

    • haha my wczoraj z Natą szukaliśmy czegoś w sobotę muszę 15 km wykręcić :)

  • weronika

    Zapraszamy do Rawy Mazowieckiej :D