Sesja portretowa Agnieszki

0
470

Ostatnio miałem taki szalony pomysł – „Zacznę robić coś co kocham, ale tak na poważnie!”. Wrzuciłem więc pytanie na Instagram, czy ktoś nie chciałby mi za pozować do portretu tak po prostu, tak dla warsztatu. Zgłosiło się wiele osób, ale pierwsza była Agnieszka. Strasznie pozytywna osoba! Więc Agnieszka stanęła przed moim obiektywem. Plan był prosty dajemy sobie góra 30 minut, nie biegamy po mieście szukając odpowiedniego miejsca, po prostu bierzemy co mamy obok siebie.

Więcej czasu spędziliśmy przy kawie niż na samej sesji, ale gdy wyszliśmy w plener wystarczyło 20 minut by powstała całek ciekawa sesja portretowa. Teraz oddaję ją pod waszą ocenę.

 W sprawach sesji i terminów proszę pisać: sesja@calyja.pl

Sesja portretowa Bartosz Pussak

Sesja portretowa Bartosz Pussak

Sesja portretowa Bartosz PussakSesja portretowa Bartosz PussakSesja portretowa Bartosz PussakSesja portretowa Bartosz PussakSesja portretowa Bartosz PussakSesja portretowa Bartosz Pussak

Zobacz film z dnia sesji.

PODZIEL SIĘ
Nazywam się Bartek Pussak i dla mojej córki jestem bardzo fajnym tatą. Wciąż czekam, aż sama wyzna mi miłość, bo na razie nie daje mi spać i czasami zmusza mnie do tańca. Ojcostwo odmieniło moje dotychczasowe życie i nadało mu zupełnie nowy kierunek. Jestem również fajnym mężem, zapalonym graczem, piosenkarzem (ale tylko gdy jadę samochodem), fotografem, vlogerem i dużo się uśmiecham.