Święta, mama w kuchni, jajka trzeba ugotować. Tata czyta gazetę, w telewizji mało się dzieje, a ja leże i myślę kiedy znowu zagram na klawiszach. Ostatnio tak mi na to czasu brakowało…

Ciężko znajdować czas na nasze przyjemności, szkoła, praca, dodatkowe projekty, korepetycje, koła naukowe i wiele innych rzeczy sprawia, że czas staje się naszym wirtualnym więzieniem. Często miałem tak w szkole, że niby cale popołudnie wolne tyle czasu przecież zostało, jakoś jednak uciekał on przez palce i skończyło się na cowieczornej spince.

Nauka do sprawdzianu zawsze dzieliła czas z czynnościami zupełnie bezsensowymi, w chwilach nauki jednak nabierają one dodatkowego sensu. Człowiek potrafi się zmotywować do posprzątania domu, zrobienia kisielu czy też budyniu. Wszystko po to by jak najmniej czasu spędzić nad książką.

Dziś postanowiłem usiąść do klawiszy i nagrać pierwszy podkład dla Dawida (@fakinshit). Nasz wspólny projekt muzyczny rusza powoli, ale zaczyna się dziać coś dobrego! Wkrótce Dawid ma mnie odwiedzić i nagramy coś razem. Tymczasem zapraszam do posłuchania mojego pierwszego coveru muzycznego w dodatku zagranego ze słuchu, mam nadzieję, że się mam spodoba!

 

PODZIEL SIĘ
Nazywam się Bartek Pussak i dla mojej córki jestem bardzo fajnym tatą. Wciąż czekam, aż sama wyzna mi miłość, bo na razie nie daje mi spać i czasami zmusza mnie do tańca. Ojcostwo odmieniło moje dotychczasowe życie i nadało mu zupełnie nowy kierunek. Jestem również fajnym mężem, zapalonym graczem, piosenkarzem (ale tylko gdy jadę samochodem), fotografem, vlogerem i dużo się uśmiecham.