Już późno, ale musiałem napisać kilka słów o dzisiejszym biegu. Jeżeli śledzisz mnie na FB to wiesz, że mi się udało! Mimo słońca, które dziś było bezlitosne ukończyłem kolejny półmaraton z czasem 1:57:36, co dało mi 873 miejsce w klasyfikacji open i 145 miejsce w kategorii M30. To czas, o którym nawet nie myślałem przy dzisiejszej pogodzie.

Upał strasznie mnie wymęczył, sam bieg rozplanowałem z głową, były siły i energia, zmęczenie wyszło dopiero po powrocie do domu. Dziś cały dzień regeneracja i leczenie oparzeń słonecznych, jest ich trochę… Są też pęcherze na stopach ale to norma :)

Strasznie się cieszę, że wziąłem udział w tym półmaratonie, bo organizacja była genialna! O tym jednak napiszę jutro, razem z obszerną relacją z biegu. Teraz chciałem jeszcze podziękować wszystkim za wsparcie i życzę Wam tyle samo emocji, ile ja dziś dostałem!

Dobranoc!

PODZIEL SIĘ
Nazywam się Bartek Pussak i dla mojej córki jestem bardzo fajnym tatą. Wciąż czekam, aż sama wyzna mi miłość, bo na razie nie daje mi spać i czasami zmusza mnie do tańca. Ojcostwo odmieniło moje dotychczasowe życie i nadało mu zupełnie nowy kierunek. Jestem również fajnym mężem, zapalonym graczem, piosenkarzem (ale tylko gdy jadę samochodem), fotografem, vlogerem i dużo się uśmiecham.
  • Pamiątka jest :)

  • oj tam oj tam to tak się mówi, że nie potrzebuje, ale jakby miała mieć foto, to jakby się uśmiechała tam ładnie mimo upałów ;P jakaś pamiątka musi przecież być :D

  • hahah nie czuje potrzeby świateł kamer i fleszy :) ale oczywiście, bez niej nic by się nie udało :)

  • Bartek, a gdzie zdjęcie najwierniejszej kibicki, podawaczki wody itp. ?? :( to taka cicha współtwórczyni tego sukcesu przecież, bez niej nic nie byłoby takie samo :P

  • FashandRoll

    Moje okolice :) Ostatnio wzięłam się ostro za bieganie, może za kilka lat sama wystartuję w tym półmaratonie. ;)

    • no to dawaj znać, chętnie pobiegnę z Tobą! ;]