Przygnębienie, znudzenie, nostalgia… Gdy pojawia się któraś z tych cech, muszę coś zmienić. Postanowiłem wyjechać z Poznania, kierunek Trójmiasto.

Gdynia, Gdańsk, Sopot
To miejsca, które kojarzą mi się bardzo z młodością. To tutaj spędzałem moje pierwsze samotne, wakacyjne, wyprawy ze znajomymi. To w tym miejscu poznałem smak życia. Przez kilka lat odwiedzałem Heineken Opener Festival, skacząc pod scena i pijąc piwo na plaży. Biegałem w nocy po plaży i przy szumie morza witałem nowy dzień.

Teraz przyszedł czas na odświeżenie wspomnień, tym razem jednak oczami dorosłego człowieka. Nastawiam się na zwiedzanie! To będą intensywne 2 dni z mapa w kieszeni, odwiedzę muzea, skosztuje miejscowej kuchni i to co lubię najbardziej, pośpię w hotelu! Chciałbym się również przeprosić z polskim morzem, niestety pogoda raczej mi na to nie pozwoli.

Najważniejsze to zaznać choć chwili odpoczynku, wyłączyć głowę i dać się ponieść fantazji :) Czuje ogromne podekscytowanie i wewnętrzna siłę, oj będzie się działo!

No nic przygodę czas zacząć!
Halo Gdańsk, nadchodzę!

PODZIEL SIĘ
Nazywam się Bartek Pussak i dla mojej córki jestem bardzo fajnym tatą. Wciąż czekam, aż sama wyzna mi miłość, bo na razie nie daje mi spać i czasami zmusza mnie do tańca. Ojcostwo odmieniło moje dotychczasowe życie i nadało mu zupełnie nowy kierunek. Jestem również fajnym mężem, zapalonym graczem, piosenkarzem (ale tylko gdy jadę samochodem), fotografem, vlogerem i dużo się uśmiecham.
 • Kasia Nowak

  Dorosły człowiek….. :) zabawne :) przecież faceci całe życie są małymi chłopcami :) to podekscytowanie nie pasuje do dojrzałego człowieka :) ciesz się chwilą i lat sobie nie dodawaj, przyjdzie na to czas :) miłego wypoczynku. Przywieziesz mi trochę piasku z plaży?

  • no trochę dorosłości już mnie wypełnia. Radość i podekscytowanie nie zależy od naszego wieku, tylko od tego jak podchodzimy do pewnych spraw. Co do piasku, zapomniałem :P

   • Kasia Nowak

    Jak mogłeś zapomnieć o piasku!? a w skarpetkach nie zostało? ;) – i weź tu licz na „dorosłego faceta” ;)

    • Poprawie się, na następny raz przyślę tira :) Podaj adres:P

     • Kasia Nowak

      Ty weź nie obiecuj, bo ja pamiętliwa jestem…. ;)