Ten mijający tydzień był dla mnie naprawdę ciężki, walczyłem z chorobą i brakiem treningów.  Na szczęście mogę wracać na ulice Poznania i dalej trenować moje ukochane bieganie!

Ostatnio czas tak mi się dłużył. Przestałem trenować przez chorobę, która nie dawała za wygraną, ból gardła i ogólne osłabienie organizmu pozbawiły mnie sił. Teraz, gdy czuje się lepiej, mogłem pierwszy raz wybiec na ulice i poczuć te cudowne endorfiny!

Jak to wygłodniały człowiek, chciałem zaraz mocnych treningów, na szczęście udało mi się szybko, moje zapędy uspokoić. Trening zacząłem od bardzo spokojnego biegu, zwracając głównie uwagę na technikę i poprawność jego wykonania. Jutro wracam do treningów na siłowni, muszę wzmocnić nogi i zadbać o siłę.

Mam też w planach zakup, upragnionego zegarka do biegania. Zaczynam się już mocno orientować odnośnie poszczególnych modeli i ich cen na rynku. Już widzę, że niestety nie jest to tani zakup, jednak bieganie z telefonem zaczyna być dla mnie męczące i mało wygodne. Wszystkie znaki na niebie wskazują na zegarek Adidas’a, ale czas i fundusze pokażą :)

Czas na regeneracje, jutro zaczyna się kolejny tydzień,  tym razem pozytywny,  przepełniony ćwiczeniami i sporą ilością kilometrów w nogach!

Miłego tygodnia!

PODZIEL SIĘ
Nazywam się Bartek Pussak i dla mojej córki jestem bardzo fajnym tatą. Wciąż czekam, aż sama wyzna mi miłość, bo na razie nie daje mi spać i czasami zmusza mnie do tańca. Ojcostwo odmieniło moje dotychczasowe życie i nadało mu zupełnie nowy kierunek. Jestem również fajnym mężem, zapalonym graczem, piosenkarzem (ale tylko gdy jadę samochodem), fotografem, vlogerem i dużo się uśmiecham.
 • Jestem pod wrażeniem zawziętości… Chciałabym mieć tyle samodyscypliny w ćwiczeniach :)

  • BartoszPussak

   Wiesz, jak odnajdziesz coś w sobie, co sprawia, że żyjesz, to robisz wszystko by to utrzymać :) Dzięki za wizytę!

 • Jak przetestujesz odpowiedni model daj znac

  • BartoszPussak

   Jasne, dam znać. Szukam czegoś typowo do biegania, więc albo Garmin albo Adidas :)